Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI

Szanowni Państwo!

Serdecznie zachęcamy do projektowania instalacji centralnego ogrzewania z wykorzystaniem naszych systemów grzewczych. Są one dostępne w wiodących programach projektowych: Audytor firmy Sankom oraz InstalSystem firmy InstalSoft. REGULUS®-system posiada także własne programy wspomagające dobór i wycenę grzejników. Programy te dostępne są na stronie internetowej w zakładce: „DOBÓR”.

Państwa aktywny udział w coraz powszechniejszym zastosowaniu produktów REGULUS®-system jest dla nas niezwykle cenny. Zapraszamy do udziału w naszym programie lojalnościowym. Projektantowi za poniesiony wkład pracy przysługuje wynagrodzenie w dokładnie ustalonej wysokości. Niezależnie od wielkości zaprojektowanej inwestycji, stanowi ono kwotę nie mniejszą niż 2,5% wartości katalogowej netto zastosowanych w projekcie wyrobów liczoną wg cen w chwili wytworzenia i zarejestrowania projektu.
Popracujmy razem!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, doślemy potrzebne materiały – foldery, rysunki w formacie dwg, cenniki itp., wystarczy tylko wypełnić poniższy formularz. 

Nazwa firmy i nazwisko osoby do kontaktu:
Nazwisko i imię (gdy nie mają Państwo zarejestrowanej firmy):
Adres (kod, miejscowość, ulica) :
Telefon 1 :
Telefon 2 :
E-mail :
Chcę otrzymywać informacje o promocjach/nowościach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883) w celu uzyskiwania informacji o produkcie i aktualnych promocjach.
 

post-bottom-line