Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

TARGI I SZKOLENIA

Targi

Firma "REGULUS®-system" wspiera swoich dystrybutorów biorąc udział w imprezach handlowych organizowanych na terenie kraju i za granicą. Prezentacja produktu może odbywać się w dwojaki sposób:

-firma "REGULUS®-system" występuje jako samodzielny wystawca.
-firma "REGULUS®-system" występuje jako współwystawca z firmą dystrybutora.
 (możliwy udział finansowy w kosztach wystąpienia)


SZKOLENIA

W celu podniesienia jakości usług naszych odbiorców organizujemy we współpracujących firmach szkolenia. Szkolenia mogą być organizowane wyłącznie dla handlowców, dla instalatorów bądź projektantów w sposób uwzględniający ich różną rolę w procesie wdrażania produktu u końcowego odbiorcy.
Do realizacji szkolenia dochodzi na wniosek zainteresowanej firmy lub wskutek dostrzeżenia przez nas takiej potrzeby.
Odbyte szkolenia są dla nas gwarancją , iż dystrybucja produktu odbywa się w sposób świadomy i celowy.

post-bottom-line

REGULUS-system na targach w Estonii

W dniach 5-8 kwietnia 2017 roku, wraz z naszym oficjalnym dystrybutorem firmą „ARAGOSTA” mieliśmy przyjemność pokazać nasze produkty na największych targach budowlanych w Estonii - International Building Fair ESTBUILD w Tallinie.
ESTBUILD logo
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym partnerom biznesowym oraz klientom , którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zainteresowaniem naszymi produktami.
 
Regullus i Kospel
 
Tallin stoisko 2017
 
Tallin stoisko handlowcy
post-bottom-line

Międzynarodowe Targi Budownictwa RESTA - 26-29.04.Wilno

Bardzo dziękujemy partnerom handlowym oraz wszystkim zainteresowanym klientom za odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa RESTA w Wilnie, które odbyły się w dniach 26. - 29. April 2017.

Mamy nadzieję, że spotkanie na naszym stoisku było dla zwiedzających interesujące i  wzbogaciło wiedzę w temacie nowoczesnych systemów ogrzewania.

RESTA 1 - 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESTA 2 Wilno

RESTA 3 Wilno

post-bottom-line

INSTALACJE 2016 JUŻ ZA NAMI!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których mieliśmy przyjemność gościć na naszych stoiskach firmowych, w pawilonie 5 oraz w Klubie Instalatora SBS – w pawilonie 4.
Zacieśniliśmy wiele kontaktów i nawiązaliśmy mnóstwo nowych. Dzięki spotkaniom targowym mamy jeszcze lepsze rozeznanie w nowych trendach na rynku techniki grzewczej, a także w zakresie oczekiwań naszych partnerów i zmieniających się stale form współpracy. Dzięki uczestnictwu w tych ważnych dla branży targach jesteśmy odpowiednio zmotywowani do aktywnej pracy z Wami. Dziękujemy za zaufanie, opinie i ciekawe rozmowy. Zapraszamy wszystkich popierających naszą linię rozwojową do nawiązania z nami partnerskiej współpracy. Forsujemy całkowite odejście od tradycyjnie białych grzejników ściennych na rzecz wykonań barwnych i dekoracyjnych oraz hybrydową dystrybucję ciepła, optymalną dla naszej strefy klimatycznej

Zespół REGULUS®-system

FOTORELACJA Z TARGÓW

post-bottom-line
Subskrybuje zawartość