Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

TARGI I SZKOLENIA

Targi

Firma "REGULUS®-system" wspiera swoich dystrybutorów biorąc udział w imprezach handlowych organizowanych na terenie kraju i za granicą. Prezentacja produktu może odbywać się w dwojaki sposób:

-firma "REGULUS®-system" występuje jako samodzielny wystawca.
-firma "REGULUS®-system" występuje jako współwystawca z firmą dystrybutora.
 (możliwy udział finansowy w kosztach wystąpienia)


SZKOLENIA

W celu podniesienia jakości usług naszych odbiorców organizujemy we współpracujących firmach szkolenia. Szkolenia mogą być organizowane wyłącznie dla handlowców, dla instalatorów bądź projektantów w sposób uwzględniający ich różną rolę w procesie wdrażania produktu u końcowego odbiorcy.
Do realizacji szkolenia dochodzi na wniosek zainteresowanej firmy lub wskutek dostrzeżenia przez nas takiej potrzeby.
Odbyte szkolenia są dla nas gwarancją , iż dystrybucja produktu odbywa się w sposób świadomy i celowy.

post-bottom-line

INSTALACJE 2016 JUŻ ZA NAMI!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których mieliśmy przyjemność gościć na naszych stoiskach firmowych, w pawilonie 5 oraz w Klubie Instalatora SBS – w pawilonie 4.
Zacieśniliśmy wiele kontaktów i nawiązaliśmy mnóstwo nowych. Dzięki spotkaniom targowym mamy jeszcze lepsze rozeznanie w nowych trendach na rynku techniki grzewczej, a także w zakresie oczekiwań naszych partnerów i zmieniających się stale form współpracy. Dzięki uczestnictwu w tych ważnych dla branży targach jesteśmy odpowiednio zmotywowani do aktywnej pracy z Wami. Dziękujemy za zaufanie, opinie i ciekawe rozmowy. Zapraszamy wszystkich popierających naszą linię rozwojową do nawiązania z nami partnerskiej współpracy. Forsujemy całkowite odejście od tradycyjnie białych grzejników ściennych na rzecz wykonań barwnych i dekoracyjnych oraz hybrydową dystrybucję ciepła, optymalną dla naszej strefy klimatycznej

Zespół REGULUS®-system

FOTORELACJA Z TARGÓW

post-bottom-line

REGULUS®-system na V Targach Grupy SBS

To już piąta edycja targów grupy SBS. Podczas dwóch dni targów (22-23 kwietnia) odwiedzający nie zawiedli. Nasze stoisko odwiedziła pokaźna liczba instalatorów, handlowców i projektantów instalacji grzewczych.
Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie, to dla nas istotna baza i motywacja do dalszej pracy i rozwoju. Rozmowom i dyskusjom nie było końca, wiele z nich znacząco przyczyniło się do jeszcze lepszego poznania opinii fachowców – osób montujących nasze grzejniki i projektujących instalacje.
Do zobaczenia za rok.
 
Producent grzejników REGULUS-system na V Targach Grupy SBS 2015

Zespół REGULUS®-system
post-bottom-line

Targi Technik Grzewczych i Instalacji INSTAL-SYSTEM 2014

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku podczas XVI Targów Technik Grzewczych i Instalacji INSTAL-SYSTEM w Bielsku-Białej. Dzięki spotkaniom targowym mamy jeszcze lepsze rozpoznanie sytuacji na rynku, a także więcej motywacji do działania. Dziękujemy za zaufanie, opinie i ciekawe rozmowy. Do zobaczenia za rok.
 Zespół REGULUS-system

FOTORELACJA Z TARGÓW

post-bottom-line
Subskrybuje zawartość