Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

GRZEJNIKI REGULUS-system INSIDE

Grzejniki Regulus-system Inside

Nowy wariant ogrzewania
System wewnątrzściennych zamaskowanych grzejników centralnego ogrzewania - REGULUS-system INSIDE stanowi całkowicie nowatorską propozycję dla rynku techniki grzewczej.
Gdy brakuje miejsca na grzejnik montowany na ścianie i nie ma możliwości zastosowania ogrzewania podłogowego kanałowego, proponujemy umieścić grzejnik wewnątrz ściany, w płytkiej wnęce i ukryć go za estetyczną żaluzją maskującą. Rozwiązanie proste, eleganckie, dyskretne, funkcjonalne. Można je zastosować wszędzie w każdym miejscu, w miejsce projektowanych grzejników ściennych. Są miejsca, w których montaż grzejnika wewnątrz ściany jest szczególnie uzasadniony. Miejscami takimi są poddasza i mieszczące się na nich ściany kolankowe, za którymi jest zawsze dużo niewykorzystanej przestrzeni. Również okolice podokienne ścian szczytowych poddaszy stanowią doskonałe miejsce dla montażu tego systemu. Kolejna znakomita lokalizacja to filary i krótkie ścianki, a także wiatrołapy, garderoby i korytarze, w których wiszący na ścianie grzejnik może stwarzać problem.

W ofercie firmy grzejniki niskie i długie jak i wąskie i wysokie a także połaciowe. Możliwe jest umieszczenie grzejnika wewnątrz ściany w wąskich ściankach działowych z funkcją jednoczesnego ogrzewania obu sąsiadujących ze sobą pomieszczeń. Żaluzje maskujące wnęki będą wówczas zainstalowane po obu stronach ściany.

Uwaga! System jest absolutną nowością na rynku i w pierwszym okresie wdrażania możliwe są niewielkie modyfikacje.

Pobierz katalog w formacie pdf [6MB]

 

post-bottom-line