Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

O FIRMIE

REGULUS-system Wójcik Spółka Jawna jest producentem polskim zajmującym się wytwarzaniem grzejników centralnego ogrzewania.
 
Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe. 
Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów. 
Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym. 
Marka REGULUS-system znajduje się na trzecim miejscu pod względem rozpoznawalności i preferencji zakupowych (wg rankingu czasopisma Budujemy Dom).   
Prócz rozwiniętej sieci sprzedaży na terenie całego kraju, firma eksportuje swoje produkty do kilkunastu krajów UE, Europy i Azji z powodzeniem konkurując z potentatami z branży techniki grzewczej.
 
Produkty firmy, podzielone na trzy grupy wyodrębnione w zależności od ich umiejscowienia,  tworzą jednolity pod względem dynamiki pracy system dystrybucji ciepła:

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTÓW
SZEROKĄ I SZYBKĄ DOSTĘPNOŚĆ
DORADZTWO TECHNICZNE
KORZYSTNĄ CENĘ

Dla profesjonalistów
Zapraszamy do współpracy instalatorów i projektantów, wasz udział w coraz powszechniejszym zastosowaniu grzejników REGULUS-system jest dla nas niezwykle cenny.

post-bottom-line