Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

Informacje dla kontrahentów

 

Szanowny Partnerze!

Okres grzewczy dopiero na półmetku, jednakże kalendarz rozliczeń finansowych firm, bilansów i podsumowań związany jest z końcem roku kalendarzowego. Końcem każdego roku wykonujemy przegląd historii współpracy z każdym z naszych Partnerów i na jej podstawie proponujemy warunki kontynuowania współpracy na rok następny.(...)

W najbliższym czasie odwiedzi Państwa nasz przedstawiciel, aby przekazać zaproponowane na ten rok warunki współpracy zawarte w KARCIE PARTNERA.

KARTA PARTNERA zawiera wszystkie podstawowe parametry współpracy takie jak: rabat handlowy, termin płatności, wysokość kredytu kupieckiego i in. Bonus od obrotu proponowany jest firmom szczególnie zaangażowanym w sprzedaż produktów firmy REGULUS®-system, regularnie zamawiającym. Jest on zróżnicowany – półroczny lub roczny. Proponowane warunki są przez nas gwarantowane.

Wyraźny wzrost częstotliwości i wielkości zamówień, a także terminowa realizacja płatności może stanowić podstawę do podwyższenia rabatu handlowego oraz wysokości kredytu kupieckiego
w trakcie roku. Również w indywidualnych sytuacjach, gdy Partner chce wygrać przetarg lub
w oparciu o nasze wyroby, wyposażyć większą lub szczególnie prestiżową dla niego inwestycję, poziom rabatu także może zostać podwyższony, a termin płatności wydłużony.

Karta Partnera zawiera wszystkie podstawowe dane obu stron tej swoistej formy skróconej umowy handlowej i stanowi z naszej strony zobowiązanie udzielania Państwu stałego
i wszechstronnego wsparcia w promocji i sprzedaży produktów REGULUS®-system, a także priorytetowej realizacji Waszych zamówień.

Karta Partnera wiąże nas jedynie wówczas, gdy jest podpisana przez obie strony.

Życzę dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Życzę także stabilności w działalności firmy i zadowalająco wysokich obrotów.

Z poważaniem
Bogusław Wójcik

post-bottom-line