Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

GRZEJNIKI KOLOROWE

REGULUSY - NOWY STANDARD XXI WIEKU

Pracując nad wyposażeniem wnętrza, powinno się potraktować grzejnik tak jak każdy element wystroju i dopasować jego kolor do klimatu pomieszczenia. Grzejnik może więc być niemal niewidoczny lub wręcz przeciwnie bardzo widoczny. W ofercie REGULUS-system wykonania barwne grzejników można szybko zrealizować, i to w tej samej cenie co biały standard. Jakie kolory grzejników są do wyboru? Wzorcem jest paleta RAL K7, licząca ponad 200 barw! Również w cenie grzejników białych pokrycie powierzchni grzejników farbami strukturalnymi, w tym także całą gamą farb młotkowych. Grzejniki w wersji METALLIC dostępne są za dopłatą 10% do ceny katalogowej. Zachęcamy gorąco do korzystania z unikalnej możliwości, jaką stwarza swoim klientom firma REGULUS®-system. 

Niech świat REGULUSA będzie nie tylko strefą najbardziej komfortowo podanego ciepła lecz stanowi także przyjazny świat pięknych, unikalnych, ożywczych dla naszych domostw, barw.

kolorowy grzejnik,

KOLORY REGULUSA - NASZE CREDO

Grzejniki ścienne centralnego ogrzewania dotychczas nieodmiennie kojarzą się wszystkim z białą plamą widniejącą pod każdym oknem.
Dla wielu obecnych inwestorów taka właśnie, powszechnie narzucona kolorystyka grzejnika, gryzie się z aranżacją wnętrz oraz z wybranym kolorem ścian. Fakt, iż biel grzejnika pod oknem zakłóca kolorystykę wnętrza, stanowi główny powód do podjęcia często nietrafionej i nieoptymalnej decyzji o zastosowaniu ogrzewania podłogowego w miejsce choćby najekonomiczniej działających grzejników ściennych.
Tymczasem wykonania barwne grzejników, nawet w najbardziej ekscentrycznym kolorze, można szybko i bez problemu zrealizować, ponadto w tej samej lub w niewiele wyższej cenie co biały standard….
- Bo cóż stoi na przeszkodzie, by grzejnik w dziecinnym, wykonany był w wesołym żywym kolorze?
- Cóż stoi na przeszkodzie, by grzejnik w łazience dopasowany był swą barwą do glazury?
- Cóż stoi na przeszkodzie, by grzejnik w salonie kolorem nawiązywał do stolarki, wystroju wnętrza, umeblowania lub koloru ścian?
Nasz odbiorca może dostosować kolor grzejników do klimatu każdego wnętrza.


 

KOLOROWE GRZEJNIKI = STANDARD REGULUSA


Chcemy wspólnie z Państwem całkowicie odmienić stereotypowe postrzeganie grzejników ściennych centralnego ogrzewania.

Grzejniki Regulus swoimi parametrami pracy biją konkurencję na głowę! Grzejniki stanowić mogą ozdobę wnętrza nie tylko poprzez wymyślny design, lecz również poprzez świadomie dobrany kolor. Zrealizujemy każdy kolor, o ile znajduje się w palecie kolorów RAL.
Super interesujące w swoim charakterze są także pokrycia strukturalne, farby młotkowe, złociste, srebrzyste.

Niedoścignionym przebojem REGULUSA są grzejniki METALLIC.
REGULUS®-METALLIC to szczególnie uniwersalna wersja kolorystyczna.
Czyste aluminium, z którego wykonane są grzejniki, po wypolerowaniu, pokryte jest bezbarwną farbą proszkową. Tak pomalowane grzejniki pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego, do budownictwa monumentalnego i drewnianego-rekreacyjnego.
REGULUSY nie mają spawów czy zgrzewów, które należy maskować grubo kładzioną farbą.
Wykonanie barwne typu METALLIC® w pełni wydobywa urodę czystego metalu jest eleganckie i ma swój odrębny, nieporównywalny styl.


 

 

post-bottom-line