Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

Kolory REGULUSA

Grzejniki ścienne centralnego ogrzewania są przeważnie w białym kolorze, tworząc białą plamę widniejącą pod niemal każdym oknem. Dla wielu inwestorów taka właśnie, powszechnie narzucona kolorystyka grzejnika, gryzie się z aranżacją wnętrz czy też z coraz bardziej efektownym kolorem ścian. Fakt ów, iż biel grzejnika pod oknem zakłóca kolorystykę wnętrza, stanowi dla wielu powód do podjęcia nie zawsze trafnej  decyzji o zastosowaniu ogrzewania podłogowego zamiast grzejników ściennych. Tymczasem wykonania barwne grzejników można szybko zrealizować i to bez dopłaty.
 

W ofercie REGULUS®-system grzejniki w kolorach z palety RAL dostępne są w cenie katalogowej. Nic nie stoi na przeszkodzie aby grzejniki w pokoju dla dzieci były wykonane w wesołym, żywym kolorze, w łazience dopasowane barwą do glazury, a w salonie kolorem komponowały się z wystrojem wnętrza, umeblowaniem, czy barwą ścian.…

W ofercie firmy również specjalna wersja METALLIC. Grzejniki po wypolerowaniu pokrywane są bezbarwną farbą proszkową, która nadaje im połysk. Pomalowane tą technologią grzejniki przypominają stal nierdzewną przez co zyskują elegancki wygląd i świetnie uzupełniają aranżację wnętrza, pasują do każdego wystroju. Zarówno do grzejników w wersji METALLIC jak i do grzejników pomalowanych farbami metalicznymi i strukturalnymi należy doliczyć 10-procentową dopłatę do ceny katalogowej netto.

Motto firmy REGULUS-system, promujące kolorowe grzejniki brzmi:
„Świat REGULUSA to nie tylko strefa najbardziej komfortowo i ekonomicznie podanego ciepła, lecz także pięknych, ożywiających wnętrza barw. KOLORY REGULUSA to nasz nowy standard. Chcemy odmienić stereotypowe postrzeganie grzejników ściennych centralnego ogrzewania”

Grzejniki w naszej strefie klimatycznej to w pewnym sensie „zło konieczne”. Jednakże nie muszą one wprowadzać w domach kolorystycznej dysharmonii. Mogą stanowić ozdobę wnętrza nie tylko poprzez wymyślny design, lecz również przez świadomie dobrany kolor. Warto pomyśleć o takiej opcji…

post-bottom-line