Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

Dane techniczne: REGULUS-system INSIDE

WYMIENNIK ZESTAWU INSIDE

Wymiennik (grzejniki) INSIDE ma budowę modułową, pojedynczy moduł o wysokości 270 mm i głębokości 60 mm składa się z dwóch układów: układu wodnego i układu oddawania ciepła.
Układ wodny zbudowany jest z pakietu rur miedzianych, układ oddawania ciepła to nałożone na rury specjalnie wyprofilowane lamelki aluminiowe, od przodu wymiennika tworzą lekko pofalowaną płaszczyznę, natomiast od tyłu są swobodnie otwarte. Zmniejsza to efekt zbędnego, nieekonomicznego ogrzewania ściany za grzejnikiem i zwiększa efekt promieniowania cieplnego z jego powierzchni.
Połączenie miedzi z aluminium jest połączeniem suchym dlatego nie zachodzi w nim zjawisko korozji elektrochemicznej.
Miedziano-aluminiowe wymienniki systemu INSIDE przymocowane są do płytkiej wanny.
Wymienniki zestawów INSIDE standardowo malowane są na kolor RAL 9005 - czarny mat (na zamówienie inwestora grzejnik malowany jest na dowolny kolor z palety RAL - dopłata 15% do ceny katalogowej).

WANNA ZESTAWU INSIDE

Długość wanny jest określona i wynosi:  340, 540, 740, 940, 1140, 1340, 1540, 1740, 1940, 2140 mm. Dzięki małej głębokości wanny - 75 mm - system grzejników wnękowych można montować w na poddaszach - w ścianach kolankowych, szczytowych; w filarach, półścianakch, ścianach  działowych, w obudowie wanny, w ciągach kuchennych, wyspach i barkach.
Do krawędzi wanny, na jej obwodzie przymocowane jest obramowanie zewnętrzne wnęki, wykonane z profilu aluminiowego. W obramowanie to wstawiana jest obramowana także profilem aluminiowym perforowana żaluzja maskująca wnękę.
Wanna zestawu INSIDE wykonana jest z blachy ocynkowanej pomalowanej na kolor RAL 9005 - czarny mat (na zamówienie inwestora wanna malowana jest na dowolny kolor z palety RAL - dopłata 15% do ceny katalogowej).

ŻALUZJA MASKUJĄCA

Wykonana jest ze stali i standardowo malowana jest na kolor RAL 1013 - biały perłowy (na zamówienie inwestora żaluzja malowana jest na dowolny kolor z palety RAL - dopłata 15% do ceny katalogowej).  Żaluzja wkładana jest w obramowanie wnęki (łatwa do zdejmowania).
Obramowanie żaluzji maskującej
Obramowanie żaluzji maskującej musi być idealnie zlicowane z powierzchnią ściany lub wypuszczone na ścianę - grubość profilu 2 mm. Obramowanie wykonane jest z aluminium i standardowo malowane jest na kolor RAL 1013 - biały perłowy (na zamówienie inwestora malowane jest na dowolny kolor z palety RAL - dopłata 15% do ceny katalogowej).

ZESTAWY POZIOME BEZ WENTYLATORA

Oferowane są w trzech wysokościach wanien: 440 (wymiennik jednomodułowy),  740 (wymiennik dwumodułowy) oraz 1040 (wymiennik trójmodułowy).
Długość maksymalna wanny dla każdej wysokości zestawu poziomego wynosi 2140 mm.
Minimalna długość wymiennika wynosi 200 mm, maksymalna 2000 mm.

 

post-bottom-line