Skip to Content
flagi Polish English French German Russian Slovak Hungarian Regulus Ukraine

Menu

ŻYWOTNOŚĆ - PONAD 50 LAT

PROGRAM PARTNERSKI

Szanowni partnerzy!

Dzisiaj tj. 26 kwietnia 2018 roku zakończył się nasz ósmy program partnerski „MIECZORAPIER KONKWISTADORA”. Zwycięzcom gry, urozmaicającej naszą wspólną codzienną pracę, gratulujemy i za udział w niej bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy. 
Motto programu brzmiało: omne tulit punctum, qui miscuit utile dulci – wszystko osiągnął ten, kto połączył przyjemne z pożytecznym.
 
A oto wyłoniona dziesięcioosobowa czołówka rankingu:
 
AWANGARDA REGULUSA 2018:
POZYCJA NICK LICZBA
PUNKTÓW
1 piegus_2004 528
2 JARO 384
2 pdyb 384
3 tomku6 240
4 ks2017 208
5 PAKOJD 96
6 PRZEMO 62
7 GREGOR 48
7 małaczarna 48
7 kształtka 48

OGŁASZAMY! Tytuł Lidera VIII Programu Partnerskiego Misja Regulusa – MIECZORAPIER KONKWISTADORA oraz główne trofeum misji otrzymuje nasz Partner o nicku piegus_2004. ZWYCIĘZCY GRATULUJEMY!
 

Wręczenie trofeów i losowanie premii pieniężnych nastąpi nie podczas Targów Instalacje 2018, jak zapowiadaliśmy w programie misji, lecz w późniejszym, dogodnym dla większości Awangardy terminie, kiedy to spotkamy się na zamkniętej imprezie z noclegiem. Będziemy mieli wówczas okazję poznać się bliżej poza naszą pracą.
 
W związku z przewidywaną niską frekwencją, a także nawałem bieżącej pracy, z udziału w tegorocznej edycji targów Instalacje zrezygnowaliśmy – jednakże co się odwlecze to nie uciecze…
 
WAŻNE!
Od dzisiaj tracą ważność wszelkie posiadane, a niedostarczone i nierozliczone znaczki VIII Misji Mieczorapier Konkwistadora, a także znaczki z wcześniejszych edycji.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszym nowym programie!

IX Misja „BUŁAWA HETMANA”

Zespół REGULUS®-system

 

 

post-bottom-line